Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:0, czyli jak Finowie załatwili Kolejorzowi wygraną [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 25 kwietnia 2015
  • Lech Poznań odniósł zasłużone zwycięstwo, mimo że w piłkę zaczął grać dopiero parę minut po przerwie. W niewiele ponad pół godziny stworzył sobie mnóstwo sytuacji bramkowych i mógł wygrać znacznie wyżej. Śląsk dobrze radził sobie w pierwszej połowie, ale potem już nie istniał i z drugiej części zapamiętamy tylko strzał w poprzeczkę w wykonaniu Mateusza Machaja. Po tej wygranej jest już pewne, że w pierwszej kolejce grupy mistrzowskiej Lech zagra z Legią. Nie jest jeszcze znany gospodarz meczu, bo oba zespoły mogą zająć pierwsze miejsce.