Zieńczuk był już w polu karnym. Jego dośrodkowanie zablokował Kędziora. Rożny dla Ruchu.

• 89. min.

Zmiana także w zespole gości. Gigołajewa zastąpił Kwiatkowski.

• 88. min.

Gdy piłkarze gospodarzy mają piłkę starają się rozgrywać ją jak najdłużej. Chcą utrzymać ten wynik.

• 86. min.

Skorża decyduje się na ostatnią roszadę. Formella w miejsce Pawłowskiego.

• 84. min.

Ruch w natarciu. Piłkarze Lecha skupieni na obronie dostępu do własnej bramki.

• 81. min.

W odpowiedzi z kontrą ruszył Pawłowski. Próbował dwukrotnie podawać do kolegów w polu karnym, ale ostatecznie mu się nie udało. Został skutecznie zablokowany przez wracających za nim obrońców.

• 79. min.

GOOOOOOOL!!! Jest bramka kontaktowa!

• 78. min.

Lovrencsics faulował Gigołajewa. Dobra decyzja sędziego. Przy piłce Starzyński....

• 77. min.

KARNY DLA RUCHU!

• 74. min.

Bartłomiej Babiarz doznał kontuzji. Z tego powodu będzie musiał zakończyć dzisiejsze spotkanie. Zmienia go Vis?akovs.

• 71. min.

Młody zawodnik Lecha jakiś czas temu za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze zadeklarował, że jeżeli na wiosnę we wszystkich rozgrywkach nie zdobędzie łącznie 10 bramek, to wpłaci pięć tysięcy złotych na szczytny cel. Zobaczymy czy dzisiaj uda mu się strzelić pierwszego gola.

• 70. min.

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi z boiska strzelec pierwszego gola, Zaur Sadajew. W jego miejsce wchodzi Dawid Kownacki.

• 68. min.

Gigołajew z dystansu! Lekko, po ziemi, prosto w bramkarza.

• 65. min.

Jakub Serafin opuszcza plac gry. W jego miejsce następny debiutant, Tamas Kadar. Wracając do Serafina, to może być on zadowolony z dzisiejszego występu. Zagrał solidnie.

• 64. min.

Dwójkowa kontra Lecha. Sadajew podał do Pawłowskiego. Pomocnik szukał miejsca do oddania strzału, ale kątem oka zauważył nadbiegającego Lovrencsicsa, więc zdecydował się wyłożyć mu piłkę. Strzał zablokowany.

• 63. min.

Świetnie Serafin wrócił za Kuświkiem i odebrał mu piłkę. W ten sposób powstrzymał kontratak.

• 62. min.

Wreszcie składna akcja Lecha. Hamalainen jednak źle przyjął piłkę na szesnastce.

• 60. min.

Ruch próbuje atakować Lecha ostrzejszym pressingiem. Przynosi to efekty. Gospodarze mają problem z rozegraniem składnej akcji.

• 58. min.

Aktywny w ostatnim czasie Zieńczuk dośrodkował ze stałego fragmentu gry w pole karne. Żaden z zawodników nie przeciął tego podania. Od bramki rozpocznie Gostomski.

• 56. min.

Sadajew padł jak rażony piorunem w polu karnym. Starł się z Babiarzem. Sędzia odgwizdał faul w ataku.

• 53. min.

Siła uderzenia była odpowiednia. Zdecydowanie gorzej było z celnością. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• 52. min.

Faul przed polem karnym. Starzyński ustawia piłkę. Do bramki ma 27 metrów.

• 49. min.

Lech stara się uspokoić sytuację na boisku. Muszą zareagować na ten obiecujący początek rywali.

• 47. min.

Kuświk spróbował swoich sił. Strzelił prosto w bramkarza. Trzeba zaznaczyć, że miał bardzo trudną pozycję. Chwilę wcześniej Gostomski efektownie obronił strzał Zieńczuka. Dobrze rozpoczął Ruch.

• 46. min.

Roszada w składzie Ruchu. Oleksy zmienił Kowalskiego.

• 46. min.

Druga połowa!

• 45. min.

Ostatni gwizdek w pierwszej połowie.

• 45. min.

Sadajew ograł Grodzickiego. Obrońca zrewanżował się nieczystym atakiem. Faul dla Lecha w okolicach środka boiska.

• 43. min.

Sadajew strzela głową! Pudło! Znów dobra akcja gospodarzy. Dośrodkowywał Lovrencsics.

• 42. min.

Dużo miejsca na lewej flance miał Pawłowski, ale zbyt długo prowadził piłkę. Powinien wcześniej podawać do nadbiegających kolegów.

• 40. min.

Surma popełnił błąd na własnej połowie. Podał pod nogi Hamalainena. Pomocnik Lecha od razu uruchomił Lovrencsicsa. Na tym się skończyło, bo Surma dobrze się ustawił i przerwał akcję.

• 38. min.

Lech kontroluje boiskowe wydarzenia. Gra naprawdę dobrze.

• 35. min.

Kędziora dośrodkował z prawej strony wprost na głowę Hamalainena. Fin nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Lepszej sytuacji nie mógł sobie wyobrazić.

• 34. min.

Co się odwlecze to nie uciecze! HAMALAINEN! 2:0!

• 31. min.

Niezła akcja! Trałka przebiegł dobre kilka metrów z piłką przy nodze. Następnie dokładnym podaniem wprowadził w pole karne Hamalainena. Ten zagrał wzdłuż linii bramkowej. BYŁO BLISKO! Nie zdążył do piłki jego kolega.

• 22. min.

Matus Putnocky rzucił się w swoją lewą stronę i zrobił najlepiej jak mógł! Odbił do boku dość słaby strzał Kamińskiego. Poznaniacy szukali jeszcze dobitki, ale Putnocky złapał piłkę.

• 22. min.

Karny Kamińskiego OBRONIONY!

• 21. min.

Lovrencics wrzuca piłkę w pole karne, a Grodzicki fauluje Sadajewa.

• 20. min.

Rzut karny dla Lecha!

• 17. min.

Świetny odbiór Sadajewa w środku pola. Piłkę przejął Hamalainen i wdarł się w pole karne, ale uderzył zbyt słabo. Może powinien poszukać Sadajewa podaniem?

• 14. min.

Kowalski z Ruchu uderza z woleja z linii pola karnego, ale znacznie ponad bramką.