Lech Poznań - Dinamo Bukareszt na turnieju Marbella Cup

• na ?ywo

• poniedziałek, 04 lutego 2013
  • Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo, zapraszamy w czwartek.

Codziennie natomiast na POZNAN.SPORT.PL obszerne i drobiazgowe relacje ze zgrupowania Lecha Poznań w Hiszpanii. mamy tu swoich ludzi :) Zapraszamy do lektury

• Kolejny mecz Lecha w Marbella Cup w czwartek. I znów będzie to rywal z Rumunii, tym razem Rapid Bukareszt.

Mecz odbędzie się wcześnie, już o godz. 11. I nie w San Pedro de Alcantara, ale w Marbelli

• KONIEC SPOTKANIA! Lech Poznań przegrał z Dinamem Bukareszt 1:3. Nie odpada z turnieju, ale już go nie wygra. Nie ma też szans na starcie w kolejnych rundach z najsilniejszymi ekipami, np. Dynamem Kijów.

• 88. minuta. Znakomita okazja zmarnowana przez młodego Michała Jakóbowskiego. Był przed polem karnym i za długo zwlekał z podaniem do Vojo Ubiparipa. gdy zagrał, Rumuni przejęli piłkę

PS

Nie, to nie błąd. Nazwisko młodego lechity rzeczywiście piszemy przez Ó

• 87. minuta. Zamieszanie pod bramką Rumunów. Bramkarz wyszedł z bramki, zgubił piłkę, ale poznaniacy nie zdołali jej wbić.

Dinamo wyszło z kontrą i to zabójczą. Piłka w siatce Lecha, ale Sorin Stratila był na spalonym. Wynik bez zmian.

• 85. minuta. Kolejna dobra akcja dla lechitów. Przedarł się aż po linię końcową Kebba Ceesay, dośrodkował, ale piłka minęła głowy jego kolegów wbiegających w pole karne Dinama.

• 84. minuta. Teraz próbuje strzelać Mateusz Możdżeń, ale za słabo

• 82. minuta. Dobra okazja Vojo Ubiparipa, ale rywale są silniejsi fizycznie

• 82. minuta. Żółta kartka dla Łukasza Trałki

• Lech zbierał się do wyrównania, tymczasem to Rumuni wbili piękną bramkę. Strzelił ją fantastycznym strzałem Curtean. Co za gol!!!

• 76. minuta. GOOOOOOOLLLLL, ale dla DINAMA!

• 75. minuta. W pierwszej połowie Lech nie był gorszy, a przegrywał. teraz po okresie słabszej gry strzela gola kontaktowego. Mecz nie trzyma się logiki

• Tam jeszcze była jedna żółta kartka dla Rumunów, ale już nie zauważyliśmy dla kogo. :(

• Piotra Reissa strzelającego gola dla Kolejorza nie ogląda się ostatnio zbyt często. Czy doczekamy się bramki w meczu ligowym!

• 40-letni piłkarz Lecha Poznań nie tyle strzelił, co niemal po koszykarsku wrzucił Rumunom piłkę do siatki. Miał świetną okazję, rzut wolny z linii pola karnego. Wykorzystał ją! 1:2!!

• 70. minuta. TAAAAAAAK!!!! GOOOOOOOOL! PIOTR REISS!!!!!!!!

• 69. minuta. Piotr Reiss robi rozkrok niczym Cristoano Ronaldo. Uderza i ...

• 68. minuta. Faulowany Mateusz Możdżeń. Rzut wolny niemal z linii pola karnego. Może teraz!!

• 67. minuta. Na boisku młody Michał Jakóbowski, który tak dobrze spisywał się w poprzednich meczach sparingowych.