ul. Bułgarska 17, Poznań S?dzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Bramki:
Kartki:

• sobota, 27 października 2012
  • 90. min. + 3

Koniec meczu. Lech Poznań przegrał z Jagiellonią Białystok 0:2, kibice w Poznaniu żegnają piłkarzy gwizdami.

• 90. min.

Sędzia doliczył trzy minuty do tego słabiutkiego meczu.

• 90. min.

Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Kupisza zastępuje Pejović.

• 87. min.

Rozczarowani zarówno poziomem meczu, jak i jego wynikiem kibice zaczynają opuszczać stadion. Będą marzli kilka minut krócej i być może załapią się na pusty jeszcze tramwaj.

• 86. min.

Kontra Jagiellonii mogła się właśnie skończyć trzecim dla niej golem. Na bramkę Lecha szarżował Zahorski, ale w ostatniej chwili zgubił piłkę na rzecz obrońców Lecha.

• 82. min.

Aj... Niewiele brakowało, a Lech strzeliłby kontaktowego gola. Z linii pola karnego uderzał Piotr Reiss, pomylił się o kilka centymetrów. Ostatnim czterdziestolatkiem, który trafiał do bramki rywala w naszej ekstraklasie był Marian Janoszka.

• 77. min.

Kibice Lecha tęsknią za tym panem...

Artjoms Rudnevs w Bundeslidze strzela już jak Robert Lewandowski

Jeszcze niedawno Artjoms Rudnevs siedział na ławce rezerwowych zespołu Hamburger SV. Teraz były król strzelców polskiej ligi i napastnik Lecha Poznań staje się coraz ważniejszą postacią w swej drużynie i Bundeslidze. W meczu z FC Augsburg został wybrany zawodnikiem meczu!

• 78. min.

Kartka dla Tymińskiego za faul na Murawskim.

• 77. min.

My chcemy gola! - ryknęli kibice Lecha. Akurat na gola dla Lecha się tu dziś nie zanosi...

• 72. min.

Ostatnia zmiana w Lechu. Reiss wchodzi na boisko za Tonewa. Zmiana także w Jagiellonii - Zahorski za Frankowskiego.

• GOOOOOOL

70. min.

GOL DLA JAGIELLONII! Jedną z niewielu akcji ofensywnych gości strzałem zza linii pola karnego kończy Alexis Norambuena. Uderzenie nie jest bardzo silne, ale precyzyjne i piłka wpada do bramki Lecha tuż przy słupku. 2:0 dla Jagiellonii!

• 69. min.

Potężny strzał Murawskiego i piłka uderza w rękę Pazdana. Sędzia nie dyktuje karnego.

• 66. min.

Piłka w bramce Lecha, ale gola nie ma. Strzelający Tomasz Frankowski był na spalonym.

• 64. min.

Wygląda na to, że Jagiellonia zupełnie zrezygnowała z ataków, czyha tylko na kontry. Próby strzelenia gola przez Lecha są zaś na razie bardzo nieporadne.

• 62. min.

Spiker podał właśnie liczbę widzów. Jest ich 21 tys. 487. To o tyle dziwne, że...

21 tysięcy ludzi kupiło bilety na Lech - Jagiellonia

Na sobotni mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok przyjdzie więcej widzów niż można było się spodziewać. Już 21 tysięcy osób kupiło bilety i karnety to spotkanie (początek godz. 18). Szykuje się zatem frekwencja wyższa niż średnia widzów na meczach Kolejorza przy Bułgarskiej.

• 61. min.

Zmiana w Lechu. Utykającego Wołąkiewicza zastępuje Tomasz Kędziora - kapitan reprezentacji U-19, dla którego jest to... pierwszy mecz w ekstraklasie!

• 61. min.

Kartka dla Frankowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• 52. min.

Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Piłkarze Lecha reklamują zagranie ręką Michała Pazdana, sędzia jest innego zdania.