Lech Poznań - Żetysu Tałdykorgan. Przez Azję do Europy

wesoł, nos, rana
05.07.2012 19:15
Lech Poznań pokonał Żetysu Tałdygorgan 2:0 w meczu I rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej. Przed przerwą poznaniacy grali fatalnie, a ich niechlujne i niedokładne zagrania widownia kwitowała gwizdami. Co innego w drugiej połowie. Oparta na zawodnikach z byłej Jugosławii drużyna Żetysu wyraźnie osłabła, a Lech ożywiony wejściem na boisko Rafała Murawskiego wbił jej dwa gole. 25 tysięcy kibiców na stadionie w Poznaniu mogło cieszyć się ze zwycięstwa i mieć nadzieję na awans do kolejnej rundy. Rewanż - za tydzień w Kazachstanie.

Oceniono 37 razy 33

TVP to gów*o !!!!!!!! Polsat każdy mecz transmitował na swojej antenie , a jeśli nie to na TV4 leciało !!!!!! Nie wiem po co wykupywali prawa do transmisji LM i ME !!!!! Niech zmienią ramówkę zamiast "Klanu" czy "Barw szczęścia" to powinni puścić meczyk :P !!!!!!!!!!!!!!!!

• kaz4486

Oceniono 35 razy 29

Jedna z najlepszych polskich drużyn klubowych wystawia w ataku Ślusarskiego - taka jest siła naszej piłki nożnej.

• kijanamarines

Oceniono 43 razy 25

Komentarz komentatora ..."Murawski wchodzi ale widać jeszcze nie w pełni sił po Euro ."To ile on tych meczów tam grał ?Czyżby grał w finale z Hiszpanami ,że nie ma sił .No ku... pseudo spasiony zawodnik i tyle .

• zdravko777

Oceniono 28 razy 24

Lech absolutnie nie ma składu na LE ... Zamiast kupić kogoś za pieniądze z Rudnevsa to w Poznaniu otworzyli tartak...

• ketjow1978

Oceniono 25 razy 23

Brawo! Łatwo nie było, ale pierwszy mecz po przerwie nigdy nie jest łatwy, dodatkowo kilku nowych zawodników - mieli wygrać, wygrali, o to w piłce chodzi

• sylenth

Oceniono 28 razy 22

W 10... sekundzie drugiej połowy na strzał zdecydował się Edin Juzunović.

jak ja kiedyś się zdecydowałem na strzał w 10 sekundzie to myślałem, że mnie dziewczyna zabije...

• kokosz32

Oceniono 23 razy 17

Pomijając wszystko co oczywiste ... jakim cudem pyrki jadą prawie do Chin, grając w europejskich pucharach?? Czy ktoś jest w stanie podlinkować/wytłumaczyć drogę Kazachstanu do strefy Europejskiej rozgrywek ???