Sport.pl

Niezwykłe chwile. Aneta Konieczna rozpłakała się przed kamerami. ''Boli''

Przejmujący był pierwszy wywiad, jakiego udzieliła polska czwórka kajakowa kobiet po finale, w którym przegrały walkę o medal i przypłynęły czwarte. Aneta Konieczna miała kłopot z dokończeniem wypowiedzi. Rozpłakała się.
Doświadczona poznańska kajakarka, czterokrotna olimpijka i trzykrotna medalistka olimpijska, była bardzo rozstrzęsiona. Poproszona o komentarz, zaczęła spokojnie: - Rywalki były lepsze. Płynęły na tę chwilę lepiej od nas i przypłynęły przed nami. Do tego nic już nie możemy dodać - stwierdziła, po czym dodała: - Koleżanki będą jeszcze miały szansę walczyć o medal, ja już niestety nie. I to boli najbardziej.

Wtedy się rozpłakała.

Łzy płynęły także po policzkach Marty Walczykiewicz z KTW Kalisz. - Dałyśmy z siebie wszystko. Nie wiem, dlaczego przypłynęłyśmy czwarte. Tak bardzo mi żal - mówiła.

Marta Walczykiewicz będzie jeszcze walczyła o medal w kajakowych sprintach, a Beata Mikołajczyk i Karolina Naja - w dwójce. Aneta Konieczna wraca do domu.

Polki przypłynęły na czwartym miejscu, choć w półfinale poprawiły nieoficjalny rekord świata na tym dystansie. W finałowym wyścigu lepsze były czwórki Węgier, Niemiec i Białorusi.

Więcej o:
Kto ma rację w wymianie zadań między Włoszczowską i Szurkowskim?
Włoszczowska
Szurkowski
Ile medali zdobędzie Polska?
Londyn 2012 czy Euro 2012?
igrzyska
piłka
Komentarze (38)
Niezwykłe chwile. Aneta Konieczna rozpłakała się przed kamerami. ''Boli''
Zaloguj się
 • udibidi03

  Oceniono 44 razy 44

  Akurat tu nie chodzi o emeryturę, pani Konieczna jest medalistka olimpijska, wiec trochę szacunku dla kogoś kto ma ambicję sportową.

 • men_53

  Oceniono 53 razy 41

  Cóż, tak to w sporcie bywa. Wygrać chcą wszyscy startujący w zawodach.
  Ale dziewczyny pokazały, że im zależało, myślę, że dały z siebie wszystko.
  Nie tak, jak pewna "chorążyna".
  I za ten wysiłek i zaangażowanie - pełny szacunek dla całej czwórki. I podziękowania.

 • alejajaniemaco

  Oceniono 36 razy 20

  Pani Aneto - Pani jest idolem tych wszystkich ktorzy marza by byc na Pani miejscu. Medal sie dla nas nie liczy.

 • 14q14

  Oceniono 11 razy 9

  wypłaty wynagrodzeń dla działaczy powinny być uzależnione od efektów osiąganych przez zawodników (oceniając oczywiście ich realne szanse; nie mamy przecież samych Usain'ów Bolt'ów), wtedy zaczęliby zajmować się odpowiednim przekazywaniem kasy na szkolenie młodych i ambitnych i bardzo ciężko czasami trenujących sportowców), a tak trzeba skromne zdolności "umysłowe" wykorzystywać do tego jak tu zgarnąć dla siebie trochę kasy podatników :(

 • wasyl2012

  Oceniono 7 razy 7

  Dekaton-zanim zaczniesz pisać głupoty o gęstej wodzie to poczytaj najpierw coś o PANI Anecie.A potem mocno stuknij się w głowę.Pani Anecie życzę dużo zdrowia .

 • loppe

  Oceniono 11 razy 5

  Moim zdaneim jesteśmy strasznie znerwicowani, zdekoncentrowani i dlatego tak trudno u udane starty olimpijskie w tym roku

 • rafikman

  Oceniono 4 razy 2

  Skończcie już pisać pierdoły o tym że uzyskały najlepszy czas w półfinałach - w kajakarstwie i wioślarstwi nie ma to żadnego znaczenia dyletanci !!

 • marcellomenello

  Oceniono 1 raz 1

  I to jest najważniejsze. Są chęci więc jest szacun kibiców. Oi! dziewczyny!

 • brokenmusic

  Oceniono 5 razy 1

  Mnie też boli, nie rozumiem jak w wyścigu na 500 m pierwsze 250 wiosłuje spokojnie a drugie 250 m stara wygrać. Nie rozumiem, gdzie macie blokadę, że nie możecie napierać od samego początku ile się da jak Węgierki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX