Siatkarska Strefa Kibica będzie, ale ... na stadionie. Robią ją miasto i Lech Poznań

Strefa Kibica dla kibiców siatkówki, które uruchomienie planowano na Międzynarodowych Targach Poznańskich, została przeniesiona na stadion przy ul. Bułgarskiej. Powód? Brak pieniędzy.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUBCIE NAS, WIARA!

Miasto wydało w tej sprawie komunikat, w którym czytamy: "W związku z negatywną odpowiedzią firmy Polkomtel dotyczącą włączenia się w realizację projektu Siatkarska Strefa Kibica (w ramach akcji LATO z MTP), w wyniku braku wystarczających środków finansowych, niezbędnych na zabezpieczenie techniczne sprzętu niezbędnego do publicznego oglądania meczów Polaków, informujemy, iż Siatkarska Strefa Kibica, zostaje przeniesiona z terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich na Stadion Miejski w Poznaniu (ul. Bułgarska 17), a Miasto Poznań wraz z KKS Lech Poznań bierze, na siebie ciężar organizacji (bez udziału > żadnego sponsora)."

Komunikat podaje, że Strefa Kibica będzie działała na trybunie nr 4 (wejście od ulicy Ptasiej), a oglądanie meczów będzie odbywać się dzięki zamontowanemu na stadionie na stałe telebimowi i nagłośnieniu. Strefa działać będzie od fazy półfinałowej (piątku 10 sierpnia - pod warunkiem awansu Polaków do półfinału) gdyż wcześniej jej funkcjonowanie koliduje z oficjalnym treningiem drużyny AIK Solna przed czwartkowym meczem Ligi Europejskiej z KKS Lech Poznań. Program działania strefy: Piątek: 10 sierpnia br. (pod warunkiem awansu Polaków do półfinału) godz: 16 lub 20:30 Niedziela: 12 sierpnia br. (w zależności od wyniku półfinału) mecz o 3. miejsce: 10:30 finał 14:00.

Czy obejrzysz mecze siatkarzy w Strefie Kibica na stadionie?
Więcej o:
Kto ma rację w wymianie zadań między Włoszczowską i Szurkowskim?
Włoszczowska
Szurkowski
Ile medali zdobędzie Polska?
Londyn 2012 czy Euro 2012?
igrzyska
piłka