"Super-mecz" przy Bułgarskiej. Sędziowie zagrają z oldbojami Lecha Poznań

Reprezentacja wielkopolskich sędziów zmierzy się w piątek o godzinie 20 z oldbojami Lecha Poznań. Mecz zostanie rozegrany na boisku przy stadionie Lecha Poznań.
Olboje Lecha Poznań po odpadnięciu z okręgowego Pucharu Polski nie narzekają na brak zajęć. Reprezentacja wielkopolskiego Kolegium Sędziów zaprosiła ich do rozegrania meczu towarzyskiego na sztucznym boisku przy Inea Stadionu.

Sędziowie z Wielkopolski regularnie występują w ligach amatorskich, wystawiają też zespół w corocznych edycjach okręgowego Pucharu Polski. W ich szeregach występuje kilku zawodników, którzy w przeszłości grali w niższych ligach okręgowych. Co ciekawe - co roku udaje im się przejść przez kilka pierwszych rund faz wstępnych OPP. Problemy zaczynają się, gdy trafiają na lepiej zorganizowane zespoły.

W piątek wieczorem będą mogli się przekonać ile brakuje im do zawodników, którzy kiedyś biegali po boiskach ekstraklasy. O godzinie 20 na sztucznym boisku przy Stadionie Miejskim rozpocznie się "super-mecz", jak określono to starcie na stronie Kolegium Sędziów.