Kibicu żużla! Poznańskie Skorpiony chcą poznać Twoje zdanie

PSŻ Poznań śladem Lecha Poznań przeprowadzi badanie opinii swoich kibiców. Każdy sympatyk poznańskiego żużla może je wyrazić w specjalnej, internetowej ankiecie.
Zakończone sukcesem badanie opinii wśród kibiców Lecha Poznań spowodowało, że rzeszę swoich fanów postanowili wysłuchać też żużlowcy z PSŻ Poznań. Głównym celem jest poznanie opinii kibiców w różnych tematach dotyczących działalności klubu w zeszłym sezonie i wyciągnięcie wniosku na przyszły rok. Badanie przeprowadzi niezależna sportowa firma badawcza Sport Analytics.

- Biorąc pod uwagę bardzo udany sezon na poznańskim Golęcinie chcemy dowiedzieć się, co kibicom się w nim podobało, a co należy zmienić - mówi prezes PSŻ Poznań Arkadiusz Ładziński. - Badanie oparte jest na standardach badawczych wykorzystywanychw klubach europejskich. Dotyczyć będzie w zasadzie wszystkich kwestii związanych z komfortem kibica na stadionie na Golęcinie - mówi analityk Paweł Chmielowski. - Zresztą nie tylko, bo w badaniu również znajduje się część otwarta, do wypełnienia z dowolnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju żużla w Poznaniu - tłumaczy Chmielowski.

Dostęp do ankiety internetowej pod adresem http://skorpiony.i-test.pl/ będzie otwarty do piątku 14 października do godz. 20. Wyniki opublikowane zostaną w ciągu miesiąca. Wśród kibiców, którzy zdecydują się wziąć udział w badaniu, rozlosowane zostaną bilety na zawody żużlowe w przyszłym sezonie.