Rajdy. Poznaniak drugi w Rajdzie Dolnośląskim, za miesiąc powalczy o mistrzostwo Polski

Załoga GO+Cars ColinTeam z poznaniakiem Jakubem Brzezińskim zajęła drugie miejsce w 50. Rajdzie Dolnośląskim. Brzeziński wraz z zespołem utrzymali drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej mistrzostw Polski.
Jakub Brzeziński wraz z Jakubem Gerberem zakończyli piątą rundę mistrzostw Polski na drugim miejscu. Zespół ColinTeam na przestrzeni 50. Rajdu Dolnośląskiego nie uniknął problemów technicznych, jednak rajdowiec z Poznania zdołał utrzymać drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Minioną właśnie rundę mistrzostw kraju wygrał Filip Nivette, trzeci był Grzegorz Grzyb.

Walka o tytuł mistrzowski wciąż jest otwarta, ale wiadomo już, że rozstrzygnie się ona między Brzezińskim a Grzybem. Lepszą pozycję wyjściową przed ostatnią rundą zmagań ma Grzyb, który przewodzi stawce kierowców z 20 punktami przewagi nad Brzezińskim. Rajd Arłamów kończący tegoroczne mistrzostwa Polski odbędzie się w dniach 3-5 listopada.

Wcześniej jednak załoga ColinTeamu wyjedzie do Hiszpanii, gdzie gdzie przystąpią do kolejnej rundy cyklu Drive DMACK Fiesta Trophy w towarzystwie Rajdowych Mistrzostw Świata.