Lekkoatletyka. Patrycja Wyciszkiewicz czwarta podczas mityngu we Włoszech. Ścigała się ze sławami

Patrycja Wyciszkiewicz zajęła czwarte miejsce w biegu na 400 metrów podczas mityngu Palio Citta della Quercia we włoskim Rovereto. Uzyskała czas 52,83 s
Poznanianka ustapiła w tym biegu trzem zawodniczkom. Zwyciężyła Stephenie Ann McPherson z Jamajki w czasie 50,76 s. Druga była inna Jamajka Shericka Jackson w czasie 51,10 s, a trzecie miejsce zajęła Ukrainka Ołha Zemliak w czasie 52,03 s. Patrycja Wyciszkiewicz na mecie wyprzedziła inną Polkę, Małgorzatę Hołub.

Shericka Jackson to brązowa medalistka olimpijska z Rio de Janeiro. Pozostałe zawodniczki , które wyprzedziły poznaniankę, także biegły w olimpijskim finale.