Poznań Open. Kamil Majchrzak zagra w poniedziałek o godz. 18

Mecz Kamila Majchrzaka z Czechem Markiem Michalicką zwieńczy poniedziałek na Poznań Open na kortach Golęcina. Ten mecz rozpocznie się nie wcześniej niż o godz. 18
Po nim na kort wyjdzie jeszcze debel - Serbowie Pedja Krstin i Nikola Milojević oraz Tomasz Bednarek w parze z Białorusinem Siergiejem Betowem. Wieczorne sesje będą typowe dla tegorocznego Poznań Open - dwa mecze, jeden singiel i jeden debel, będą się rozpoczynały wieczorem. Pojedynek deblistów zostanie już rozegrany przy światłach.

Dzień rozpocznie mecz Portugalczyka Pedro Sousy z reprezentującym Francję Glebem Sacharowem - start o godz. 11. Po nich na kort wyjdą debliści Marcin Gawron i Adam Majchrowicz przeciwko Hubertowi Hurkaczowi i Janowi Zielińskiemu. Po nich natomiast (nie wcześniej niż o godz. 14) w turnieju singlistów Rumun Victor Vlad Cornea zagra z Czechem Robinem Stankiem.

O godz. 16.30 na korcie drugim natomiast zaplanowano jeszcze debel, w którym Piotr Matuszewski i Kacper Żuk zmierzą się z Kazachem Aleksandrem Niedowiezowem i Francuzem Alexandre Sidorenko.