Siatkówka. Krispol Września przegrał i jest coraz niżej w tabeli

Po przegranej 2:3 z AGH Kraków na własnym parkiecie siatkarze Krispolu Września obsunęli się już na szóste miejsce w tabeli pierwszej ligi, w której niegdyś przewodzili. KS Murowana Goślina gładko przegrał w Węgrowie
Krispol Września uległ zespołowi AGH Kraków 2:3 (25:23, 27:25, 21:25, 22:25, 13:15) po niezwykle zaciętym i dramatycznym meczu, w którym na dodatek wygrał dwa pierwsze sety. Ta porażka oznacza, że wrzesińscy siatkarze są teraz w tabeli pierwszej ligi na szóstym miejscu, za prowadzącym Ślepskiem Suwałki, a także GKS Katowice, SMS Spała, Espadonem Szczecin i Wartą Zawiercie.

Był to drugi mecz Krispolu Września w nowym roku i drugi dramatyczny, z tie-breakiem. Tydzień temu siatkarze z Wrześni wygrali 3:2 na wyjeździe z KPS Kęty.

Siatkarki KS Murowana Goślina bezdyskusyjnie przegrały na wyjeździe z Nike Węgrów 0:3 (22:25, 14:25, 9:25) w meczu bez większej historii. Nike Węgrów to przedostatni zespół w tabeli pierwszej ligi, który wyprzedza właśnie siatkarki z Murowanej Gośliny. Prowadzi w tabeli Wisła Warszawa przed ŁKS Łódź i Budowlanymi Toruń.