Wysokie zwycięstwo Hokeja Poznań. W niedzielę kolejny ligowy mecz

Aż 15:1 wygrał zespół Hokeja Poznań z BKS Bydgoszcz w swoim pierwszym tegorocznym pojedynku grupy północnej II ligi. W niedzielę rywalem poznaniaków będzie ekipa Warsaw Capitals.
Było to czwarte zwycięstwo w piątym występie Hokeja Poznań w tym sezonie. Na lodowisku im. Witalisa Ludwiczaka gospodarze prowadzili od szóstej minuty, ale po kolejnych sześciu minutach zespół z Bydgoszczy wyrównał. Potem już bramki zdobywali wyłącznie hokeiści z Poznania. Skończyło się na efektownym 15:1.

Po trzy gole dla zwycięzców strzelili Kamil Gościmiński i Kamil Zienkiewicz, a po dwa - Mateusz Wiśniewski, Jakub Działdowski, Darren McCutcheon i Neil Walsky. Jedną bramkę zdobył Jakub Błędkowski.

W niedzielę o godz. 18 poznański zespół znów wyjedzie na lodowisku przy ul. Żelazka. Tym razem zmierzy się z zespołem Warsaw Capitals, z którym Hokej przegrał swój jedyny mecz w sezonie. W grudniu uległ rywalom w stolicy 7:9.