Koszykówka. Enea AZS Poznań lepsza od MKS MOS Jelenia Góra 64:46

Ani przez chwilę wygrana koszykarek Enea AZS Poznań nad MKS MOS Jelenia Góra nie była zagrożona. W pewnym momencie poznanianki prowadziły 25 punktami
Poznanianki zaczęły od mocnego uderzenia. Po pierwszych czterech minutach na tablicy wyników było 10:2 dla nich. Pierwsze dziesięć minut akademiczki wygrały różnicą dwóch punktów. Początek drugiej kwarty ponownie był bardzo udany dla Enea AZS Poznań. Po 14 minutach gry odskoczyły na 10 punktów (26:16). Na przerwę poznanianki schodziły z piętnastoma punktami przewagi nad zawodniczkami z Karkonoszy.

W 22. minucie meczu skuteczność rzutów z gry wynosiła u Enea AZS Poznań 43,3 proc., a u MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - 20,6 proc. Trzecia kwarta zakończyła się 25-punktową przewagą akademiczek. Najwyższe prowadzenie (25 pkt) odnotowano w 29. minucie. Warty zauważenia jest fakt, iż rezerwowe Enea AZS zdobyły 28 punktów, natomiast zawodniczki z ławki MKS MOS - 0.

<b>Enea AZS Poznań - MKS MOS Jelenia Góra 64:46 </b:

Kwarty: 16:14, 18:5, 21:11, 9:16

ENEA: K.Budeń 4, K. Banach 11, I. Płóciennik 9, W. Wiśniewska 8, A. Pietraszek 9, D. Marciniak 8, A. Plucińska 9, M. Pawlikowska 0, M. Wojdalska 12.

MKS MOS: A. Myślak 0, A. Jagodzińska 4, P. Szubrowska 0, A. Krygowska 4, A. Misiek 3, K. Mach 0, E. Paździerska 21, P. Szelągowska 0, J. Pawlukiewicz 14, N. Kobus 0.