Basket Liga Kobiet. MUKS Poznań pod nową nazwą rozgromiony we własnej hali.

We wszystkich kwartach koszykarki MUKS Poznań były gorsze od Artego Bydgoszcz i przegrały z nim aż 52:84.
Poznańskie koszykarki rozpoczęły rundę rewanżową w ekstraklasie pod nową nazwą. Włączono do niej nazwę nowego sponsora, firmy Kantory Pomarańczarnia, który zdecydował się wesprzeć klub zmagający się z problemami finansowymi. Nowa oficjalna nazwa zespołu to JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań.

W grze jednak niewiele się zmieniło. Przynajmniej na tle Artego Bydgoszcz. We wrześniu poznanianki uległy temu zespołowi 53:96, teraz skończyło się na 52:84. O tak wysokiej porażce zdecydowały wydarzenia z dwóch ostatnich kwart, bo w połowie meczu MUKS przegrywał tylko 30:40.

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Artego Bydgoszcz 52:84