Tauron Basket Liga. Wilki Morskie Szczecin pożarły Stal Ostrów Wlkp.

Wszystkie kwarty przegrali koszykarze BM Slam Stali Ostrów Wlkp. i wyraźnie ulegli na wyjeździe Wilkom Morskim Szczecin 65:82 (kwarty: 19:20, 17:28, 16:19, 13:15) w dziewiątej kolejce ekstraklasy. To piąta porażka beniaminka w sezonie.
Początkowo nic nie zapowiadało tego, że ostrowianie opuszczą halę niżej notowanej drużyny jako pokonani. W pierwszej kwarcie długo przeważali i prowadzili nawet 18:13. Potem przez trzy minuty zdobyli jednak tylko punkt, rywale aż siedem i to zespół ze Szczecina wyszedł na prowadzenie.

Nie oddał go już do końca spotkania. Pod koniec drugiej kwarty Stal przegrywała już różnicą trzynastu punktów (33:46), a po kilku minutach trzeciej kwarty już osiemnastu (40:58). I mniej więcej na tym poziomie już do końca utrzymywał się dystans między oboma zespołami.

King Wilki Morskie Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 82:65