Siatkówka. Krispol Września bez szans w starciu z liderem I ligi. To ich trzecia porażka z rzędu

Siatkarze Krispolu Września gładko przegrali z SMS PZPS Spała 0:3 (23:25, 13:25, 23:25). Po dziewięciu kolejkach wrześnianie zajmują siódme miejsce w lidze.
Faworytem sobotniego spotkania Krispolu Września z SMS PZPS Spała byli goście. Lider I ligi zgodnie z oczekiwaniami nie dał szans Krispolowi i pewnie pokonał ich w trzech setach. Zawodnicy Sebastiana Pawlika szczególnie dotkliwie obnażyli braki rywali w drugim secie, którego wygrali 25:13. MVP spotkania został wybrany Mateusz Masłowski z SMS Spała.

Przegrana w sobotnim meczu przedłużyła serię porażek wrześnian do trzech meczów. Za tydzień podopieczni Sławomira Gerymskiego powalczą o przełamanie z NET Ostrołęka.

APP Krispol Września - SMS PZPS Spała 0:3 (23:25, 13:25, 23:25)