Koszykówka. Pewne zwycięstwo zawodniczek ENEA AZS Poznań nad rywalkami z Aleksandrowa Łódzkiego

Koszykarki ENEA AZS Poznań pokonały UKS Basket Aleksandrów Łódzki 64:51. Przełomowa okazała się druga kwarta, którą poznanianki wygrały aż dwunastoma punktami. Zawodniczki AZS zajmują czwarte miejsce w I lidze grupie B.
Po bardzo ciekawzm meczu zespół ENEA AZS Poznań pokonał u siebie koszykarki UKS Basket Aleksandrów Łódzki w stosunku 64: 51. Na uwagę zasługuje szczególnie druga kwarta podczas, której poznański zespół najpierw odrobił straty z pierwszej części gry, a później uzyskał prowadzenie, którego nie oddał już do końca spotkania. Zawodniczki UKS próbowały jeszcze odwrócić losy meczu jednak poznanianki przypieczętowały wygraną w czwartej kwarcie zwyciężając w niej 21:10. Najskuteczniejszą koszykarką AZS była Daria Marciniak, zdobywczyni siedemnastu punktów.

ENEA AZS Poznań zajmuje obecnie czwartek miejsce w I lidze grupie B. Zespoły z miejsc 1-3 mają jednak rozegrany o jeden mecz więcej od zawodniczek z Poznania. Inny zespół ze stolicy Wielkopolski - MUKS - plasuje się aktualnie na siódmej lokacie.

ENEA AZS Poznań - UKS BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 64 : 51