Rugby. Posnania rozbita w Gdańsku

Aż 7:76 przegrali rugbiści Posnanii z Lechią w Gdańsk w swoim ostatnim tegorocznym meczu ekstraligi.
Pojedynek rozegrany w Gdańsku to było zaległe spotkanie z piątej kolejki, która miała odbyć się we wrześniu ale została przez władze związku przeniesiona na listopad.

Poznaniacy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z Lechią. Do przerwy przegrywali 0:45 i w drugiej połowie trener gospodarzy pozwolił sobie na kilka zmian, a i tak jego zespół powiększył prowadzenie. Dla Posnanii był to ostatni mecz w tym roku. Zimę spędzą z sześcioma punktami w tabeli. Wyprzedzają w niej tylko drużyny Orkana Sochaczew i Skry Warszawa, ale ci pierwsi mają jeszcze do rozegrania trzy zaległe spotkania.

Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 76:7 (45:0)