Siatkówka. PTPS Piła na ostatnim miejscu w turnieju Agaty Mróz-Olszewskiej w Bobolicach

Po trzech porażkach z Pałacem Bydgoszcz, Legionovią Legionowo i Budowlanymi Łódź szykujące się do startu w ekstraklasie siatkarki PTPS Piła zajęły ostatnia pozycję w turnieju w Bobolicach, poświęconemu pamięci Agaty Mróz-Olszewskiej
Agata Mróz-Olszewska, mistrzyni Europy i czołowa polska siatkarka początku XXI wieku, zmarła w 2008 roku po ciężkiej chorobie. Gimnazjum w Bobolicach otrzymało jej imię i teraz organizowany jest tu coroczny turniej poświęcony tej zawodniczce. W tym roku PTPS Piła przegrało na nim trzy mecze: 2:3 z Pałacem Bydgoszcz, 2:3 z Legionovią Legionowo i w ostatnim spotkaniu 1:3 z Budowlanymi Łódź, którzy triumfowali w całej imprezie.

PTPS Piła - Budowlani Łódź 1:3

Sety: 17:25, 25:19, 19:25, 22:25

Na najlepszą zagrywającą została wybrana Joanna Sobczak z PTPS Piła.

Oto wszystkie nagrody indywidualne: MVP turnieju - Martyna Grajber (Budowlani Łódź, z pochodzenia pilanka) najlepsza rozgrywająca - Ewelina Tobiasz (Budowlani Łódź) najlepsza atakująca - Malwina Smarzek (SK Bank Legionovia Legionowo) najlepsza przyjmująca - Natalia Krawulska (Pałac Bydgoszcz) najlepsza zagrywająca - Joanna Sobczak (PTPS Piła). najlepsza środkowa - Gabriela Polańska (Budowlani Łódź) najlepsza libero - Dorota Medyńska (Budowlani Łódź)