Sport.pl

Żużel. Nicki Pedersen z Unii Leszno wydał oświadczenie: "Kopnąłem pana Gajewskiego"

Po incydencie podczas meczu KS Toruń - Unia Leszno, w którym Nicki Pedersen z Unii Leszno dostał czerwoną kartkę i kopnął menedżera KS Toruń, Jacka Gajewskiego, duński żużlowiec wydał oświadczenie. - Byłem sfrustrowany i kopnąłem pana [Jacka] Gajewskiego. Chciałbym za to przeprosić - czytamy w nim
Zawodnik Fogo Unii Leszno w biegu ósmym spowodował wypadek zawodników KS Toruń i został wykluczony z wyścigu. Duńczyk w parku maszyn wdał się w dyskusję z menedżerem rywali Jackiem Gajewskim, po czym go kopnął. Sędzia postanowił ukarać Pedersena czerwoną kartką.

Oświadczenie Nicki Pedersena zamieściła strona internetowa Unii Leszno. Czytamy w nim:

"Po incydencie, który miał miejsce na torze, gdzie zostałem wykluczony z biegu i otrzymałem czerwoną kartkę mój poziom adrenaliny był bardzo wysoki. Kiedy wróciłem do mojego boksu w parku maszyn, czułem się bardzo prowokowany przez menedżera z Torunia Pana Gajewskiego. W bezpośredniej konfrontacji do jakiej doszło krzyczał do mnie i zwracał się do mnie w złych słowach, ponadto wyraźnie znajdował się w strefie mojego boksu i obszarze parku maszyn przeznaczonym dla drużyny przeciwnej. Byłem bardzo sfrustrowany tym faktem i kopnąłem Pana Gajewskiego. Wiem, że postąpiłem źle i chciałbym za to przeprosić Pana Gajewskiego oraz moich fanów".

Więcej tutaj

Więcej o:
Komentarze (7)
Żużel. Nicki Pedersen z Unii Leszno wydał oświadczenie: "Kopnąłem pana Gajewskiego"
Zaloguj się
 • helikopter69

  Oceniono 27 razy 13

  Cały żużlowy świat wie że Nicki to torowy bandyta, że jeśli jedzie należny uciekać, bo przewali, sfauluje lub zajedzie... ot taki zawodnik. Powinien dostać zakaz startów na pół roku to może by zmądrzał .

 • ketjow1978

  Oceniono 16 razy 6

  No ok, Pedersen zachował się jak bandyta i został za to ukarany. Tylko co tam robił menago z Torunia? Mam nadzieję, że też poniesie jakieś konsekwencje swojego niewłaściwego zachowania.

 • infor

  Oceniono 37 razy 5

  Prymitywa zawsze poznać po jego zachowaniu, natomiast samo słowo "przepraszam" nie załatwia sprawy.... Prymityw pozostanie prymitywem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX