Sport.pl

Boks. Absurdalna walka podczas gali zawodowej w Lesznie [WIDEO]

Do dość niecodziennego pojedynku doszło podczas gali boksu zawodowego w hali Trapez w Lesznie. W walce dwóch zawodniczek z Bośni i Hercegowiny różnica w umiejętnościach między Aidą Halac a Merimą Kalabą doprowadziła do kuriozum.
Podczas gali w hali Trapez publiczność zobaczyła dwie walki w boksie amatorskim z udziałem zawodników Polonii 1912 Leszno, siedem pojedynków boksu zawodowego oraz cztery walki w kickboxingu. Najbardziej absurdalny był pojedynek Aidy Halac z Merimą Kalabą. Dysproporcja w umiejętnościach obu zawodniczek była taka, że publiczność była aż zażenowana tą walką. Aida Halac wygrała w kuriozalnych okolicznościach. Sami możecie to zobaczyć:Przemysław Opalach w walce wieczoru wygrał z Naserem Ferizoviciem w nietypowych okolicznościach, bowiem Holender serbskiego pochodzenia został zdyskwalifikowany za odepchnięcie arbitra walki.

Opalach miał walczyć o pas interkontynentalny WBA kategorii superśredniej, ale nie dojechał jego rywal, kenijski bokser Thomas Mashalim. Nie otrzymał polskiej wizy. Naser Ferizović go zastąpił.

Więcej o:
Komentarze (1)
Boks. Absurdalna walka podczas gali zawodowej w Lesznie [WIDEO]
Zaloguj się
  • plkibic

    Oceniono 1 raz 1

    "Myślę, że gdyby podłożyć tutaj muzykę z Benny Hilla, to ona by najbardziej pasowała" nic dodać, nic ująć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX