Puchar Polski. KKS Kalisz pokonał Nielbę Wągrowiec i zagra na szczeblu centralnym

To może być początek wielkiej przygody małego klubu KKS Kalisz w Pucharze Polski. Czwartoligowa drużyna okazała się najlepsza w okręgowych eliminacjach w Wielkopolsce i zagra na szczeblu centralnym
KKS Kalisz pokonał w finale rozegranym w Środzie Wlkp. wyżej notowany zespół Nielby Wągrowiec 2:0. Prowadzenie dla kaliszan zdobył Konrad Chojnacki w 17. minucie, a jeszcze przed przerwą, w 37. minucie podwyższył na 2:0 Remigiusz Malicki. Taki okazał się wynik końcowy.

To uwieńczenie udanego sezonu dla drużyny KKS Kalisz prowadzonej przez Krzysztofa Pawlaka, która wygrała też grupę czwartej ligi i zdobyła awans do trzeciej.

16-17 lipca KKS Kalisz w swym debiucie na szczeblu centralnym zmierzy się z Wisłą Puławy. To może być początek tak wspaniałej przygody, jaką w ostatniej edycji przeżyli Błękitni Stargard Szczeciński.