Puchar Polski. Wiemy, z kim zagra przedstawiciel Wielkopolski

Wisła Puławy będzie rywalem KKS Kalisz lub Nielby Wągrowiec w rundzie wstępnej Puchar Polski na szczeblu centralnym. Finał Wielkopolskiego ZPN rozegrany zostanie dzisiaj w Środzie Wlkp.
W siedzibie PZPN odbyło się losowanie dwóch pierwszych rund kolejnej edycji piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu centralnym. W rundzie wstępnej przedstawiciel Wielkopolskiego ZPN zmierzy się z drugoligową Wisłą Puławy. Będzie to zwycięzca finału wojewódzkiego, w którym w środę zagrają drużyny KKS Kalisz i Nielby Wągrowiec. Początek spotkania o 17 w Środzie Wielkopolskiej.

Mecze rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu centralnym zaplanowano z kolei na 17-18 lipca. Gospodarzami będą zdobywcy trofeum na szczeblu ZPN. Jeśli najlepszy klub z Wielkopolski pokona Wisłę Puławy, to w I rundzie rozgrywek jego rywalem będzie zwycięzca meczu pomiędzy Ursusem Warszawa a Zagłębiem Sosnowiec. Mecze I rundy odbędą się 26-26 lipca.

Losowanie pozostałych rund Pucharu Polski, w których do rywalizacji dołączą drużyny z ekstraklasy, odbędzie się 23 lipca.