Skromna wygrana pi趾arek Medyka Konin w drodze po kolejne mistrzostwo Polski

13.04.2015 , aktualizacja: 13.04.2015 09:50
A A A
Medyk Konin - Glasgow City FC 2:0. Aleksandra Sikora

Medyk Konin - Glasgow City FC 2:0. Aleksandra Sikora (PIOTR LE吉IOWSKI)

Pi趾arki Medyka POLOmarket Konin pokona造 KKP Bydgoszcz 2:0 w 13. kolejce kobiecej ekstraligi. Dzi瘯i wygranej mistrzynie Polski utrzyma造 prowadzenie w tabeli.
Pi趾arki Medyka Konin pokona造 zesp馧 z Bydgoszczy najmniejszym nak豉dem si. Ju w 8. minucie 鈍ietne podanie Anny Gawro雟kiej z g喚bi pola wykorzysta豉 Aleksandra Sikora. 20 minut p騧niej w polu karnym KKP sfaulowana zosta豉 Sandra 疳gi, a rzut karny wykorzysta豉 Gawro雟ka.

Warto odnotowa powr鏒 po d逝giej kontuzji Pauliny Dudek, mistrzyni Europy do lat 17 z 2013 roku. Reprezentantka Polski zanotowa豉 dobry wyst瘼.

Po 13 kolejkach Medyk pewnie prowadzi w tabeli ekstraligi, utrzymuj帷 trzypunktow przewag nad drugim w klasyfikacji Zag喚biem Lubin.

Medyk Konin - KKP Bydgoszcz 2:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Sikora (8 min), 2:0 Gawro雟ka (28 min - karny)

Medyk: Szyma雟ka - Grzywi雟ka, S豉wczewa, Ficzay, 疳gi (46. Wo幡iak) - Balcerzak, Matysik - Sikora (46. Konat), Pajor, Kamczyk (72. Dudek) - Gawro雟ka.