Polskie piłkarki pokonały Finlandię 3:1. Gol pomocniczki Medyka Konin

Reprezentacja Polski kobiet wygrała z Finlandią 3:1 w towarzyskim meczu rozegranym w hali w miejscowości Eerikkila.
Pierwszą bramkę dla biało-czerwonych strzeliła w 40. minucie Ewelina Kamczyk, skrzydłowa Medyka Konin. Bardzo dobrze spisała się także bramkarka drużyny z Konina i reprezentacji Polski Anna Szymańska, która w 76. minucie przy stanie 2:1 obroniła rzut karny. Oprócz Szymańskiej i Kamczyk zagrały także inne koninianki: Ewa Pajor, Aleksandra Sikora, Patrycja Balcerzak, Sylwia Matysik, Katarzyna Konat i Gabriela Grzywińska.

W czwartek o godz. 12 w Ząbkach Polki zagrają towarzysko z reprezentacją Francji B.

Finlandia - Polska 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Kamczyk (40. min.), 0:2 Chudzik (58. min.), 1:2 Engman (69. min.), 1:3 Grabowska (89. min.)

Polska (wyjściowy skład): Anna Szymańska - Aleksandra Sikora, Agata Guściora, Jolanta Siwińska, Natalia Chudzik - Sylwia Matysik, Patrycja Balcerzak - Martyna Wiankowska, Katarzyna Daleszczyk, Ewelina Kamczyk - Ewa Pajor.