Sokół Kleczew goni Wartę Poznań. Wygrał swój mecz, ma tyle samo punktów

Wyjazdowa wygrana z Chełminiankę Chełmno pozwoliła Sokołowi Kleczew zrównać się punktami z prowadzącą w trzeciej lidze Wartą Poznań
Sokół Kleczew przegrywał już po dwóch minutach, gdy gola zdobył Tomasz Grzelecki. Bardzo szybko jednak wyrównał. W 6. minucie gola zdobył Łukasz Cichos. W 12. minucie Tomasz Kowalczuk z rzutu karnego zdobył bramkę na 2:1 dla Sokoła.

Piłkarze z Kleczewa zrównali się liczbą punktów z Wartą Poznań - obydwa zespoły mają ich po 41. Do czołówki może dołączyć jeszcze Nielba Wągrowiec, która ma 37 punktów i mecz zaległy.

Wyniki trzeciej ligi: Chełmnianka Chełmno - Sokół Kleczew 1:2, Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec 0:0, Warta Poznań - Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:0, Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski 3:0, Jarota Jarocin - Wda Świecie 2:1, Polonia Środa Wlkp. - Ostrovia Ostrów Wlkp. 4:1, Cebtra Ostrów Wlkp. - Sparta Brodnica 0:2, Włocłavia Włocławek - Victoria Września 0:2, Pogoń Mogilno - Start Warlubie 3:1