Polska bramkarka pomściła Medyka Konin w Lidze Mistrzyń. O finał zagra z nowym klubem Ewy Pajor!

Katarzyna Kiedrzynek zagrała w bramce Paris Saint-Germain w wygranym 5:0 z Glasgow City rewanżowym meczu ćwierćfinałowym kobiecej Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu paryżanki zwyciężyły na wyjeździe 2:0, dzięki czemu pewnie awansowały do półfinału prestiżowych rozgrywek.
Paryżanki nie miały żadnych problemów z pokonaniem najlepszej szkockiej drużyny kobiecej. W meczu rozgrywanym na słynnym stadionie Parc des Princes w Paryżu wygrały 5:0. Spotkanie z trybun oglądało ponad 11 tysięcy kibiców. Awans Katarzyny Kiedrzynek do półfinału Champions League to największy klubowy sukces polskiej piłkarki w historii.

Polka zrewanżowała się także szkockiej drużynie za wyeliminowanie z Ligi Mistrzów Medyka Konin. Pierwszy mecz 1/16 finału w Koninie zakończył się zwycięstwem mistrzyń Polski 2:0. W rewanżu podopieczne Romana Jaszczaka przegrały jednak po dogrywce 0:3 i odpadły z rozgrywek.

W walce o finał Ligi Mistrzów Katarzyna Kiedrzynek i jej zespół zmierzą się z broniącym tytułu VfL Wolfsburg, którego zawodniczką od 1 lipca będzie gwiazda reprezentacji Polski Ewa Pajor! Pierwszy mecz półfinałowy odbędzie się 18 lub 19 kwietnia w Wolfsburgu. Rewanż tydzień później w Paryżu. Finał kobiecej Ligi Mistrzów zostanie rozegrany 14 maja w Berlinie.