Reprezentacja Polski wygrywa po golach piłkarek Medyka Konin. Tym razem nie Ewy Pajor

Zawodniczki Medyka Konin Aleksandra Sikora i Patrycja Balcerzak zdobyły po bramce i zapewniły reprezentacji Polski zwycięstwo 2:0 z Irlandią Północną w pierwszym meczu Istria Cup.
Na turniej rozgrywany w Chorwacji selekcjoner Wojciech Basiuk powołał aż osiem piłkarek Medyka Konin, mistrza Polski i aktualnego lidera kobiecej ekstraklasy. Sześć z nich wyszło w pierwszym składzie na mecz z Irlandią Północną: Anna Szymańska, Aleksandra Sikora, Sylwia Matysik, Patrycja Balcerzak, Ewa Pajor i Ewelina Kamczyk.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, w 55. minucie prowadzenie "Biało-czerwonym" dała Aleksandra Sikora, która pełniła w tym spotkaniu obowiązki kapitana zespołu. Przy jej trafieniu asystowała Ewa Pajor. W ostatniej minucie wynik na 2:0 podwyższyła Patrycja Balcerzak.

W kolejnym meczu turnieju Istria Cup Polki zagrają w piątek z Chorwacją, a 9 marca zmierzą się z Rumunią.