Anna Jagaciak-Michalska gwiazdą gali sportu w Puszczykowie

Halowa mistrzyni Polski w trójskoku i wicemistrzyni w skoku w dal, uczestniczka mistrzostw świata i Europy Anna Jagaciak-Michalska zdobyła tytuł najpopularniejszego sportowca roku 2014 w Puszczykowie. Nagrodę odebrała w weekend podczas Puszczykowskiej Gali Sportu.
Lakkoatletka Juvenii Puszczykowo wygrała zdecydowanie w głosowaniu, które odbywało się w internecie. Wyprzedziła triathlonistę Jacka Guziałka i badmintonistę Wojciecha Szkudlarczyka. W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął windsurfer Alfred Ossowski, lekkoatletka Marcelina Winkowska i pływak Tytus Ostoja.

Wręczono także nagrody dla Laureatów Publiczności. Trafiły one do golfistki Marianny Duczmal oraz tenisisty Mieszka Kwaśniewskiego.

Na gali, która odbyła się w HOT_elarni w Puszczykowie, pojawiła się też Izabella Dylewska, dwukrotna medalista igrzysk olimpijskich w kajakarstwie. - W swoim krótkim przemówieniu życzyła zwycięzcom wytrwałości w dążeniu do celu - informuje Mateusz Majchrzak z Puszczykowskiego Towarzystwa Sportowego.