Trwa czarna seria siatkarek Nafty Piła w Orlen Lidze

Ósmą ligową porażkę z rzędu poniósł zespół Nafty Piła, który na własnym parkiecie uległ 0:3 Legionovii Legionowo.
Wielkopolski zespół nie miał za wiele do powiedzenia w pojedynku z drużyną, która walczy o ósme miejsce, dające prawo gry w play-off. Pilanki prowadziły na początku pierwszego i drugiego seta, ale obie partie kończyły się bez większych emocji. Legionovia zwyciężała do 21 i do 16. Również trzeci set zakończył się, gdy Nafta miała na koncie tylko 16 punktów - przegrywała w tej odsłonie już 11:20.

Pilanki pozostają bez wygranej w ekstraklasie od 22 listopada 2014 roku i wyjazdowego zwycięstwa z Pałacem Bydgoszcz. Od tamtego czasu przegrały osiem kolejnych spotkań i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy. Odpadły też z Pucharu Polski.

PGNiG Nafta Piła - SK bank Legionovia Legionowo 0:3