Krispol Września wygrał 3:1 i ustanowił rekord w dziejach klubu

Siatkarze Krispolu Września pokonali u siebie Caro Rzeczyca 3:1. W drugim secie gospodarze ustanowili swój, rekord oddając rywalom zaledwie 10 punktów.
APP Krispol Września - Caro Rzeczyca 3:1

Sety: 25:22, 25:10, 22:25, 25:21)

Krispol: Chwastyniak, Marcin Iglewski, Jasiński, Antosik, Dobosz, Skup oraz Tylicki (libero), Sęk, Kempiński, Adamski, Murdzia

W pierwszym secie mimo prowadzenia Krispolu (6:4, 9:7), goście potrafili wyrównać (10:10). Kluczowa okazała się czteropunktowa przewaga wrześnian (18:14).

Drugi set spotkania zapisze się w statystykach klubu z Wrześni. Siatkarze Krispolu pozwolili zdobyć rywalom zaledwie 10 punktów. Od samego początku do końca APP Krispol zdobywał przewagę seriami. Dobrze funkcjonował szczelny blok.

Gracze z Rzeczycy nie poddali się jednak. W trzecim secie ku zaskoczeniu kibiców szybko wyszli na prowadzenie (7:3, 10:6). Podopieczni Marka Jankowiaka dogonili rywali przy stanie 14:14, ale to goście zdobyli seta kontaktowego.

Po przerwie wrześnianie wrócili do wysokiego poziomu swej gry. Kontrolowali przebieg seta od początku (12:9, 19:15, 22:19).