Sport.pl

Justyna Raczyńska z Nafty Piła: Kryzys mamy już chyba za sobą

- Nie chcę się wypowiadać na temat roszad trenerskich, bo to nie moje decyzje. Mogę powiedzieć, iż trener Łukasz Przybylak prowadzi fajne, ciekawe i przemyślane treningi, a na efekty przyjdzie poczekać - mówi siatkarka Nafty Piła Justyna Raczyńska na Siatka.org
Nafta Piła zmieniła szkoleniowca. Po porażce 1:3 z beniaminkiem KSZO Ostrowiec do dymisji podał się Dominik Kwapisiewicz. Zastąpił go Łukasz Przybylak i pod jego wodzą pilanki wygrały bardzo ważne spotkanie ligowe z Pałacem Bydgoszcz, o które po tym zawirowaniu na posadzie szkoleniowca wszyscy się obawiali. Ta wygrana może być kluczem dla wydobyciu się Nafty Piła z kryzysu.

Justyna Raczyńska, siatkarka Nafty Piła, mówi na serwisie Siatka.org, iż ma nadzieję, że ten kryzys jest już za Naftą. - Początek sezonu miałyśmy naprawdę ciężki. Mam jednak nadzieję, że kryzys mamy już za sobą i będziemy z meczu na mecz grały coraz lepiej - mówi. O zmianie trenera nie chce się wypowiadać, ale zaznacza, że Łukasz Przybylak ma ciekawe i przemyślane treningi, które powinny dać efekty.

Najbliższym rywalem Nafty Piła będzie mistrz Polski, Chemik Police.

więcej tutaj

Więcej o: