Aktywnie komentujesz na naszym forum? Napisz coś sam! Zostań częścią opinii publicznej. Zapraszamy!

Wielu z Was wpisuje swoje uwagi i komentarze pod tekstami zamieszczanymi w serwisie poznan.sport.pl. Wielu robi to często i aktywnie. Nie mielibyście ochoty napisać coś sami? Zapraszamy do założenia bloga na naszym serwisie. A w nim - piszcie to, co uznacie za warte napisanua
Blogi to autorska twórczość publikujących tam autorów. Nie ingerujemy w nią, o ile zawarte w nich treści nie naruszają one prawa. Proponujemy Wam miejsce do swobodnej publikacji na dowolne tematy, z których najciekawsze będziemy promowali i rozpowszechniali szerzej. To dobra okazja, by podzielić się swoimi przemyśleniami, polemizować z innymi czytelnikami i autorami. Być częścią opinii publicznej.

By założyć bloga, trzeba mieć konto na gazeta.pl i zaakceptować regulamin. Jeśli w trakcie zakładania bloga natraficie na jakiekolwiek kłopoty - piszcie! W komentarzach pod tą notką lub na adres sport@poznan.agora.pl. Postaramy się Wam pomóc jak najszybciej.

Jeśli posiadasz konto, klikaj i bloguj. Tak, bloguj od razu. Zobaczysz pole, w którym jest miejsce na tytuł, a potem treść wpisu. Napisz pierwszą notkę, a dopiero potem wybierz nazwę bloga, aktywuj profil, napisz parę słów o sobie.

Jeśli konta nie masz, załóż je w minutę i pisz o poznańskim sporcie. Edytor blogów jest prosty i, mamy nadzieję, poprowadzi Cię za rękę. A jeśli nie - pisz do nas.Na kilka pytań odpowiadamy tutaj .

Czekamy na Was i Wasze teksty.