Sport.pl

Była gwiazda reprezentacji Brazylii i mistrzowie Włoch na Memoriale Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie?

Mistrz olimpijski z Aten i trzykrotny mistrz świata, Brazylijczyk Giba, będzie gościem specjalnym jubileuszowego, dziesiątego Memoriału Arkadiusza Gołasia, który w dniach 26-28 września, po raz drugi, odbędzie się w Murowanej Goślinie.
- Giba w dzieciństwie przeszedł białaczkę, dlatego dla niego udział w takiej imprezie to zaszczyt - potwierdza organizatorka memoriału Anna Sumelka. Podczas tegorocznego turnieju, podobnie jak przed rokiem, odbędzie się zbiórka dawców szpiku kostnego. Nie zabraknie też licytacji przedmiotów związanych z siatkówką oraz innych akcji charytatywnych.

Udział w dziesiątym memoriale Arkadiusza Gołasia potwierdziły trzy drużyny: mistrz Polski Skra Bełchatów, macierzysty klub zmarłego siatkarza AZS Częstochowa oraz Transfer Bydgoszcz. Organizatorzy wciąż dopinają czwartego uczestnika, ale wiele wskazuje na to, że będzie to klasowy zespół. - Rozmawiamy ze świeżo upieczonym mistrzem Włoch Lube Banca Marche Macerata - ujawnia Anna Sumelka.

Dziesiąty Memoriał Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie rozegrany zostanie w dniach 26-28 września. Sprzedaż biletów ruszy 25 czerwca. Karnety dwudniowe będą do nabycia w cenie 70 złotych (normalny) i 50 złotych (ulgowy), a pojedyncze bilety w cenie 40 złotych (normalny) i 30 złotych (ulgowy).

Więcej o:
Skomentuj:
Była gwiazda reprezentacji Brazylii i mistrzowie Włoch na Memoriale Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX