Mistrzostwa Polski w Kaliszu. Potężne straty w wadze 69 kg

Spore straty ponieśli wielkopolscy pięściarze podczas kolejnych walk trwających w Kaliszu bokserskich mistrzostw Polski, po raz pierwszy rozgrywanych w formule open, bez kwalifikacji.
Z rywalizacji w kategorii 69 kg odpadli wszyscy Wielkopolanie: Patryk Klupś z Warty Śrem, który przegrał Mateuszem Matuszewskim, Patryk Flis z Copacabany Konin, który przegrał na punkty z Cezarym Abramczykiem ze Startu Włocławek, Mateusz Parat z Prosny Kalisz, który okazał się słabszy od Mateusza Kosteckiego z Desantu Kraków, oraz Kamil Ozimek z KKS Kalisz, który uległ Damianem Kiwiorem z Tigera Tarnów.

W kategorii 75 kg Filip Suchowski z Prosny Kalisz pokonał Przemysława Kuliga z Copacabany Konin i to przed czasem. Przemysław Ziemnicki z PKB Poznań zwyciężył Łukasza Łęgosza z Olimpu Lubin.

W wadze 81 kg poległ Michał Anklewicz z Copacabany Konin - lepszy od niego okazał się Przemysław Gorgoń z JKS Jaworzno. Awansował za to Adrian Dmitrzak ze Sportów Walki Gostyń, który wygrał z Dawidem Cofałą z Kleofasa Katowice.

W wadze do 91 kg Michał Janicki z Prosny Kalisz pokonał nieznacznie Artura Nawrockiego z Palestry Warszawa, a Sebastian Rachut z Zagłębia Konin wygrał z niestowarzyszonym Krystianem Sikorą.