Jarota Jarocin przegrał z Dolcanem Ząbki 0:2

Dolcan Ząbki, który w sobotę uległ w sparingu Lechowi Poznań, zagrał także towarzysko w Jarocinie z tamtejszym Jarotą. Drugoligowcy z Wielkopolski ulegli 0:2.
Jarota Jarocin zajmuje odległe, przedostatnie miejsce w tabeli drugiej ligi. Dolcan Ząbki jest wyżej notowany - to piąty zespół pierwszej ligi. Goście nie mieli kłopotu z wygraną 2:0. Gole w pierwszej połowie zdobyli Grzegorz Piesio (15. minuta) i Damian Jakubik (35.).

W zespole Jaroty testowani byli: Krzysztof Kołodziej z GKS Dopiewo i Rafał Mazur z Foto-Higieny Gać.

Druga liga startuje dopiero 8 marca. Jarota Jarocin zagra na początek derby z Wartą Poznań.