Poznań City Center AZS rozpoczął sezon od zwycięstwa

Poznań City Center AZS od wygranej rozpoczął rozgrywki w pierwszej lidze koszykówki kobiet. Pokonał AZS Rzeszów.
Mecz od początku toczył się pod dyktando koszykarek z Poznania. Po pierwszej kwarcie Poznań City Center AZS prowadził 27:16. Również z 11-punktową przewagą schodził na przerwę po drugiej kwarcie. Od samego początku bardzo dobrze grały Magdalena Idziorek i Kinga Woźniak, wspierane Magdaleną Koperwas. Druga część meczu to kolejne powiększanie przewagi przez poznańską drużynę. Przed czwartą kwartą przewaga zwiększyła się do 17 punktów. W czwartej kwarcie zawodniczki z Rzeszowa, kierowane przez dobrze grającą Katarzynę Suknarowską zaczęły odrabiać straty. W końcówce przewaga Poznań City Center zmalała do 8 punktów, ale ciężar gry na siebie wzięła kapitan Żaneta Durak i wraz z koleżankami nie pozwoliła na wygraną drużyny z Rzeszowa.

Poznań City Center AZS - AZS Rzeszów 69:61 Kwarty: 27-16, 12-12, 17-11, 13-22 Punkty: Żaneta Durak 17, Magdalena Idziorek 14, Kinga Woźniak 13, Magdalena Koperwas 10, Weronika Telenga 6, Barbara Skowronek 6, Elżbieta Gierdojć 3