Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. wygrała i przesuwa się w górę tabeli

Zespół drugoligowej Ostrovii Ostrów Wlkp. wygrał 1:0 z Gryfem Wejherowo i przesunął się już na jedenastą pozycję w lidze. A od dziewiątej zaczyna się strefa spadkowa.
Warta Poznań to jedna z najsilniejszych ekip tej ligi, ale trzy pozostałe drużyny z Wielkopolski - Calisia Kalisz, Jarota Jarocin i Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - wlokły się w ogonie. Ostrowianie po tej wygranej odbijają się od dna,

Gola w meczu z Gryfem Wejherowo zdobył w 55. minucie Marek Szymanowski, który wykorzystał podanie Krzysztofa Gościniaka.

Ostrovia 1909 Ostrów - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Szymanowski (55.)

OSTROVIA: Pawłowski - Krawczyk, Reyer (76. Błaszczyk), Czech, Wiącek, Izydorski (46. Szymanowski), Kowalski-Haberek, Molka, Wrzesiński, Gościniak, Michalski (72. Kempiński)

Inne wyniki: Warta Poznań - UKP Zielona Góra 2:1, Calisia Kalisz - Ruch Zdzieszowice 0:1, Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1, Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork 4:0, Górnik Wałbrzych - Polonia Bytom 1:0, Bytovia Bytów - Rozwój Katowice 0:0. W niedzielę Jarota Jarocin gra z Chrobrym Głogów (godz. 15).