Jarota Jarocin przegrał z Zagłębiem Sosnowiec. Sytuacja coraz trudniejsza

Po przegranej 1:2 z Zagłębiem w Sosnowcu zespół Jaroty Jarocin znajduje się w tabeli drugiej ligi na spadkowym, czternastym miejscu. Sytuacja podopiecznych Jarosława Araszkiewicza jest coraz trudniejsza.
Jarota Jarocin wygrał dotąd tylko jedno spotkanie. Ma 4 punkty w pięciu meczach, to dość marny dorobek. Nie pozwala to wydostać się ze strefy spadku. Przed spotkaniem z Zagłębiem Sosnowiec od treningów z zespołem Jaroty został odsunięty Krzysztof Czabański - taką decyzję trener Jarosław Araszkiewicz podjął po poprzednim meczu z Górnikiem Wałbrzych.

Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Jankowski (7.), 2:0 Marek (20.), 2:1 Pawlak (71.)

ZAGŁĘBIE: Wieczorek - Grzesik, Jarczyk, Marek, Ninković, Sadowski (63. Domański), Grube, Matusiak, Tylec (89. Kazimierczyk), Tumicz (84. Kursa), Jankowski

JAROTA: Szymański - Oczkowski, Kieliba, Garbarek, Filipiak, Wojciechowski, Nawrocki (79. Olejniczak), Danielak, Kamiński (76. Antkowiak), Skokowski (58. Pawlak), Bartoszak

W sobotę o godz. 17 Warta Poznań zagra u siebie z Ruchem Zdzieszowice, w niedzielę Ostrovia Ostrów Wlkp. podejmuje Chrobrego Głogów (godz. 16), a Calisia Kalisz wyjeżdża na mecz z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Liderem tabeli jest Warta Poznań.