Beniaminek drugiej ligi zremisował z beniaminkiem ekstraklasy

Remisem 1:1 zakończył się mecz w Buczu, w którym Ostrovia Ostrów Wlkp. grała z Zawiszą Bydgoszcz. Gole strzelili Rafał Leśniewski z Zawiszy i Jakub Borowczyk z Ostrovii.
Zawisza to beniaminek ekstraklasy, natomiast Ostrovia właśnie awansowała do drugiej ligi, gdzie będzie grała m.in. z Wartą Poznań.

Podczas tego spotkania ostrowski klub testował m.in. Konrada Niedzielskiego z GKS Bełchatów oraz Roberta Skrobacza z Victorii Ostrzeszów. W barwach Zawiszy pojawili się dwaj gracze Gromu Plewiska - Sebastian Smelkowski i Mateusz Klichowicz.

Skład Ostrovii z tego meczu:

W pierwszej połowie: Patryk Janiczak - Łukasz Wiącek, Arkadiusz Trzciński, Damian Czech, Dariusz Reyer - Błażej Cyfert, Jan Zając, Konrad Niedzielski, Damian Izydorski, Damian Michalski - zawodnik nieznany.

W drugiej połowie: Dominik Sadowski - Patryk Gołębiowski, Arkadiusz Trzciński, Kamil Krawczyk, Konrad Niedzielski (60. Bartosz Szepeta) - Błażej Cyfert, Krzysztof Molka, Robert Skrobacz, Krzysztof Gościniak - Maciej Stawiński, Jakub Borowczyk.