Polska zagrała kolejny dramatyczny mecz. Porażka z Włoszkami 2:3

Klaudia Grzelak z Augustynek Kalisz wzięła udział w drugim meczu reprezentacji Polski siatkarek podczas Mistrzostw Europy kadetek. Polki uległy Włoszkom po dramatycznym meczu.
Pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w Czarnogórze także był pełen dramaturgii - Polki wygrały po tie-breaku ze Słowenią. Teraz prowadziły z Włoszkami po dwóch setach, ale ostatecznie także doszło do piątego seta. W nim lepsze były Włoszki 15:6.

W kolejnym meczu, w poniedziałek, Polska zmierzy się z gospodarzami, Czarnogórą.

Polska - Włochy 2:3

Sety: 27:25, 25:16, 16:25, 23:25, 6:15

Polska:  Malwina Smarzek, Małgorzata Śmieszek, Kornelia Moskwa, Paulina Bałdyga, Magdalena Damaske, Aleksandra Kazała oraz Pola Nowakowska (libero), Klaudia Grzelak, Justyna Antosiewicz, Karolina Szczygieł

Włochy:  Ofelia Malinov, Sofia D'Odorico, Anna Danesi, Anastasia Guerra, Sara Bonifacio, Anna Nicoletti oraz Marianna Maggipinto (libero), Carlotta Cambi, Elisa Zanette Elisa, Alice Degradi, Giulia Angelina