Sport.pl

Czy reprezentacja Polski będzie lepsza od B-klasowego Odlewu Poznań?

Reprezentacja San Marino, która we wtorek wieczorem ma grać z reprezentacją Polski, to sami amatorzy. Pytanie, czy Polacy powalczą z nimi równie ambitnie jak B-klasowy Odlew Poznań rok temu - pisze ?Nasze Miasto?.
Serwis przypomina o meczu, jaki znany w całej Polsce B-klasowy klub z Poznania o nazwie Odlew rozegrał rok temu w San Marino z byłym mistrzem tego kraju i uczestnikiem rywalizacji o Ligę Mistrzów (najczęściej tylko początkowych jej faz) FC Domagnano. Poznaniacy walczyli zażarcie na boisku w San Marino, ulegli zaledwie 0:1.

Było to jak najbardziej oficjalne spotkanie rozegrane za zgodą i wiedzą obu piłkarskich federacji. Mecz zorganizowano w kwietniu 2012 roku z okazji 10-lecia klubu z Poznania - przypomina "Nasze Miasto". Cytuje także uczestnika imprezy Rafała Wąsowicza. Mówi on: - Do San Marino przyjechały z nami rodziny i to właśnie one prowadziły główny doping.

Jako przyczynę nikłej porażki podaje: - Zabrakło nam czasu na aklimatyzację. Zresztą, gdybyśmy zremisowali, i tak by nam nikt nie uwierzył.

więcej tutaj

Więcej o: