Rusza finałowa faza World Tour w Poznaniu. O której grają Polacy?

Po dwudniowych kwalifikacjach rusza turniej główny World Tour w tenisie stołowych w Poznaniu. W gronie rozstawionych jest pięcioro: Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska, Wang Zengyi, Daniel Górak i Bartosz Such.
Katarzyna Grzybowska wejdzie w piątek do gry jako pierwsza - o godz. 12. O godz. 14.15 swój pierwszy mecz rozegra największa gwiazda polskiej drużyny, Natalia Partyka.

"Polski Chińczyk" Wang Zengyi o godz. 15 zmierzy się ze Szwedem Kristianem Karlssonem. 45 minut później Daniel Górak wyjdzie do walki z Białorusinem Witalijem Nechwedowiczem. Rywalem Bartosza Sucha będzie o tej samej porze Anglik Andrew Baggaley. Mecze odbywają się w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poza rywalizacją seniorów w Poznaniu walczą także zawodnicy w kategorii do lat 21. Klaudia Kusińska (GLKS Wanzl Scania Nadarzyn) i Roskana Załomska (KS Stella Gniezno) wystąpią w 1/16 finału imprezy. Wśród mężczyzn awansował Jakub Dyjas (Energa-Manekin Toruń). Na podstawie rozstawienia w 1/16 finału wystąpi Robert Floras (Dartom Bogoria Grodzisk Maz.).

Więcej o: