Klub B-klasy kontra San Marino - to nie żart!

Informacja, którą zamieściliśmy wczoraj, iż Odlew Poznań wyzwał na pojedynek czołowy klub San Marino i wyzwanie zostało przyjęte, nie była wcale primaaprilisowym żartem!
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Poinformowaliśmy wczoraj, że B-klasowy klub Odlew Poznań - dla wielu zjawisko wręcz kultowe - postanowił uczcić 10-lecie istnienia rzuceniem wyzwania czołowemu klubowi San Marino, FC Domagnano. Co ciekawe, wyzwanie zostało przyjęte i do meczu ma dojść 12 kwietnia na wyjeździe!

Tu można przeczytać tę informację

Ponieważ ta informacja ukazała się 1 kwietnia, wielu uważa ją za żart primaaprilisowy. Bynajmniej - to nie żart! To jedna z tych informacji, które wyglądają na prima aprilis, a nim nie są.

Odlew Poznań rzeczywiście udaje się do San Marino, gdzie rozegra mecz - najprawdopodobniej z FC Domagnano. Najprawdopodobniej, gdyż sanmarińska federacja piłkarska przesunęła mu zaległy mecz ligowy na dzień przed planowanym sparingiem z Odlewem. Jeżeli FC Domagnano nie będzie mogło rozegrać dwóch ciężkich - bądź co bądź - spotkań z rzędu, wówczas Odlew Poznań zmierzy się z innym klubem z San Marino - Juvenes/Dogana. - To także legenda sanmarińskiej piłki! - cieszą się członkowie klubu Odlew Poznań. - Ten legendarny klub nie strzelił bramki samej Polonii Warszawa!

Nie ma także na koncie goli z Rabotnickim Skopje czy Hapoelem Tel Awiw. FC Domagnano z kolei nie strzeliło żadnej bramki takim potentatom jak Viktora Żizkov czy Torpedo Moskwa!

Stronę kultowego HKS Odlew Poznań można przejrzeć tutaj