Warta Poznań - Legionovia 0:2. Tomasz Bekas: Chcę przeprosić kibiców, zespół przeszedł obok meczu

- Chcę przeprosić kibiców, bo najzwyczajniej w świecie zespół przeszedł obok meczu. Nie poznawałem chłopaków - powiedział Tomasz Bekas, trener Warty Poznań, po porażce 0:2 z Legionovią Legionowo. - Mogliśmy podwyższyć wynik, ale cieszę się ze zwycięstwa - stwierdził Ryszard Wieczorem, trener gości.
Ryszard Wieczorek, Legionovia: - Z perspektywy naszej gry mecz oceniam pozytywnie. Gramy od początku sezonu dobrą piłkę jeśli chodzi o organizację gry. Czasami nie przekłada się to na wynik - tak jak w ostatnich spotkaniach, gdzie remisowaliśmy, mimo że jakości w grze było sporo. Cały czas musimy pracować nad momentem dekoncentracji, musimy to wyeliminować. Czasami chcemy utrzymać wynik, wydaje nam się, że wystarczy pilnować prowadzenia i wtedy wkrada się w nasze poczynania chaos. Dzisiaj też tak było, ale na szczęście bez konsekwencji, bo Warta nie miała zbyt wielu okazji. Mogliśmy przy stanie 2:0 podwyższyć wynik. Nie udało się, ale i tak się cieszę, bo ostatnio traciliśmy punkty. Myślę, że bilans na koniec sezonu bilans strat i zysków będzie taki, na jaki zasłużyliśmy. Trenerowi rywali życzę wszystkiego dobrego, bo widzę, że ma młody zespół.

Tomasz Bekas,Warta: - Chcę przeprosić kibiców w Poznaniu, bo najzwyczajniej w świecie mój zespół przeszedł obok meczu. Nie poznawałem chłopaków. Po przyzwoitej grze w Wejherowie, gdzie pokazali wielkie zaangażowanie, dziś nie wyglądało to tak, jak sobie założyliśmy. Gdzieś usprawiedliwiam tych chłopaków, bo mieliśmy tylko jednego nominalnego środkowego obrońcę - reszta jest kontuzjowana. Musiałem łatać luki bocznymi obrońcami, którzy na środku defensywy nie czują się dobrze. Rozegraliśmy najsłabszy mecz w tym sezonie, ale doceniam też jakość Legionovii. Dzisiaj byli o klasę lepsi i zasłużenie wygrali. Marzę o tym, by do zdrowia wrócił choćby jeden ze stoperów. Nie szukam usprawiedliwienia. Braku ambicji kibice nam nie wybaczą i o to mam do zawodników pretensje.

Relacja z meczu Warta Poznań - Legionovia Legionowo - TUTAJ.