Warta Poznań nokautuje w sparingu. Aż osiem goli w siatce czwartoligowca!

Warta Poznań pokonała Lubuszanina Trzciankę aż 8:1! Hat-trickiem popisał się Krzysztof Biegański. To czwarte zwycięstwo ?Zielonych? w zimowym okresie przygotowawczym.
Warciarze już do przerwy prowadzili 3:0 z czwartym zespołem IV ligi grupy północnej. Dwa gole strzelił Krzysztof Biegański, a jedno trafienie dołożył Gracjan Goździk. Biegański hat-tricka skompletował tuż po przerwie, a kolejne bramki strzelali Krystian Łukaszyk (dwie), Mateusz Wypych i Łukasz Białożyt. Rywali było stać jedynie na gola honorowego i mecz zakończył się niecodziennym wynikiem 8:1.

Dla "Zielonych" był to już piąty mecz w bieżącym okresie przygotowawczym. Cztery z nich zakończyły się zwycięstwami - wicelider III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej ograł kolejno Zawiszę Bydgoszcz, Wartę Międzychód i KS Polkowice. Jedyna porażka to przegrana 1:2 w środowym meczu z rezerwami Legii. Kolejnym sparingpartnerem Warty będzie KS Luboński, a mecz ten odbędzie się w środę o godzinie 20.30 na boisku treningowym przy ulicy Bułgarskiej.