Warta Poznań wygrała sparing w Jarocinie. Gole Łukasza Spławskiego i Filipa Brzostowskiego

Warta Poznań pewnie pokonała Formację Port 2000 Mostki 2:1 (1:1). To był jej szósty sparing w tej przerwie zimowej
Spotkanie odbyło się na boisku w Jarocinie. W 9. minucie pierwszego gola dla Warty zdobył Łukasz Spławski. W 30. minucie Formacja doprowadziła do wyrównania po golu Mikołaja Juchacza. Wynik spotkania ustalił w 56. minucie Filip Brzostowski.

W piątek o godz. 9.30 Warta Poznań rozegra jeszcze wewnętrzny mecz kontrolny między zespołem juniorów a seniorów - odbędzie się on na boisku przy ul. Gdańskiej.

Skład Warty Poznań: Mateusz Filipowiak - Franciszek Siwek (55. Tomasz Koziorowski), Adrian Laskowski, Wojciech Onsorge, Nikodem Fiedosewicz (55. Marcin Gałkowski) - Artur Marciniak, Miłosz Brylewski (46. Adam Durowicz), Filip Brzostowski (74. Gracjan Goździk) - Michał Ciarkowski (74. Dariusz Wróblewski), Łukasz Spławski (55. Krystian Łukaszyk), Daiji Kimura (77. Dominik Drzewiecki)