Warta Poznań wygrała, choć rywale ścigali ją w końcówce meczu

3:0 prowadzili piłkarze Warty Poznań po strzale Alana Ngamayamy na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry meczu z Unią Solec Kujawski. A jednak gospodarze omal jej nie dogonili!
Niewiele wskazywało na to, że będzie to tak dramatyczne spotkanie. Warciarze prowadzili wysoko, ale w ostatnich trzech minutach gry padły aż trzy bramki, z czego dwie dla gospodarzy. Ostatecznie Zieloni utrzymali prowadzenie i zwycięstwo. Utrzymuje ich ono na czwartej pozycji w trzeciej lidze, za Sokołem Kleczew, Startem Warlubie i Nielbą Wągrowiec.

Unia Solec Kujawski - Warta Poznań 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Ciarkowski (12.), 0:2 Ciarkowski (70.), 0:3 Ngamayama (88.), 1:3 Kubacki (89., karny), 2:3 Kacprzak (90.)

WARTA: Mateusz Filipowiak - Dawid Czerniejewicz, Wojciech Onsorge, Adrian Laskowski, Franciszek Siwek, Alain Ngamayama, Artur Marciniak, Filip Brzostowski, Krystian Łukaszyk (72. Dominik Drzewiecki), Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski (83. Adrian Owczarek)

Inne wyniki: Sokół Kleczew - Włocłavia Włocławek 3:0, Start Warlubie - Victoria Września 1:1, Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno 1:1, Tarnovia Tarnowo Podgórne - Ostrovia Ostrów Wlkp. 2:2, Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wlkp. 1:1, Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 2:0, Wda Świecie - Chełminianka Chełmno 3:1